.Revived-Photos.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Revived-Photos.

Just a...private forum.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Yume'z unusual place.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 11:38 pm

-Nici sa nu te gandesti.., adauga pe acelasi ton, cuprinzandu-i talia pe la spate.
Si-a coborat o mana spre picioarele ei umede, reusind sa-i ridice corpul in aer.
-Si daca iti spun ca nu ai castigat? zambi, privind in jos catre chipul din bratele sale.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 11:41 pm

-Huh...? Se opri pentru câteva clipe din râs pentru a-l privi, însă nu reuşi să se abţină când realiză că amândoi erau uzi leoarcă, uitând în acea clipă chiar de faptul că şi ei îi era frig.
-Uhm, de ce nu...? Aka, nu ştim cine e cel mai uscat dintre noi, dacă există vreunul...murmură, zâmbind amuzată la acest gând.


Last edited by Yume. on Sat Jan 23, 2010 11:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 11:45 pm

-Uscat? Nu cred.., sopti, observand cum picaturile din parul sau se izbeau de chipul satenei.
Zambetul se mentinuse, insa nu si vorbele. A tacut, continaund sa priveasca miscarea care se repeta.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 11:47 pm

-Ehm, nu crezi că sunt destul de udă şi aşa...? şopti, strângând scurt din ochii, pentru a se asigura că nu-i pătrunde apă în ei.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 11:55 pm

-Ba da.
"Abtine-te, Rei.." Si-a muscat propria limba in interior, incercand sa nu repete unica sa greseala proasteasca cum obisnuia sa o comita intotdeauna. Insa, era inevitabil.
"Trebuie sa fie diferit.." si-a spus in gand, desprinzandu-si buzele pentru a sopti ceva, insa nu o duse pana la capat.
Treptat, tanarul i-a lasat corpul spre podea, lipindu-i intr-un mod lent spatele de peretele de langa ei. Ii privi hainele umede, sprijinindu-si mainile de zidul rece.
Brusc, si-a inchis ochii, strangand puternic pentru a se opri.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:01 am

-Eh...?
Îl privi complet mirată, neînţelegând tocmai ceea ce era în mintea brunetului.
"ah, inutil...cred că mi-a îngheţat şi creierul..." gândi, oftând scurt, privind persoana din faţa sa.
-Eşti bine...?
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:10 am

Isi trecu o mana peste ochi, zambind.
-Da..Oarecum.
Baiatul si-a deschis ochii, ridicandu-i spre cei ai fetei.
-Atunci cand..apari intr-o astfel de ipostaza in fata mea, e greu sa fiu eu insumi.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:12 am

-Tu însuţi...? Oh c'mon, don't tell me, îţi activez anumite instincte...? întrebă şoptit, râzând de propriile vorbe.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:15 am

-Da, ai ghicit bine. Iar eu nu raspund de faptele mele.
Nu se misca din pozitia usor aplecata, continuand sa-i priveasca chipul.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:18 am

-Eh? dar...eu doar glumisem, şopti, intrând într-un scurt moment de panică.
"ah, am mintea bolnavă..." gândi, diferite lucruri desfăşurându-se în mintea ei, nu tocmai 'normale'.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:25 am

-Iar eu sunt serios, sopti, trecandu-si o mana peste obrazul ei drept, simtind picaturile de apa ce alunecau printre degetele acestuia.
Treptat, se apropie, asezandu-si si cealalta mana pe obrazul liber.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:27 am

Se panică scurt, înghiţind în sec. Nu ştia la ce să se aştepte, însă după tonul lui îşi putea seama că nu era o glumă.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:39 am

Avand intentia sa o sarute, isi apropie buzele de ale sale, oprindu-se brusc. Daca ar fi continuat, stia si singur ca va fi blestemat de tanara. Asta, doar daca nu i-ar fi spus ce simte.
Si-a inchis ochii, inspirand adanc.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:41 am

Pupilele i se măriră slab, neştiind cum să reacţioneze la o asemenea apropiere. Să spună ceva nu îndrăznea, şi nici nu ştia ce anume ar putea spune în acea clipă.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:48 am

-Eu.., incerca sa inceapa, insa nu avea nici cea mai baga idee cu ce va continua.
A privit-o in ochi, respirand intr-un ritm mai intens. Niciodata nu a stiut sa exprime ceva prin vorbe, de aceea era si fotograf. Iar ceea ce trebuia sa faca acum era unul dintre cele mai dificile lucruri la care a asitat vreodata.
Ofta, privind in alta parte. Nu mergea asa. Probabil faptele vor inlocui cele doua cuvinte pe care se zbatea sa le explice de cateva minute.
Si-a intors privirea spre satena, cuprinzandu-i buzele intr-un mod brusc dar pasional. Si-a asezat din nou mana pe obrazul ei, avansand ritmul.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:51 am

Începu să tremure slab, închizându-şi în scurt timp ochii. Întreg corpul îi fusese cuprins de o senzaţie ciudată, plus pasiunea emanată de către acesta.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 12:58 am

S-a introdus vulgar printre buzele ei, nelasandu-i nici o particica nedescoperita. A muscat-o de cea superioara, lasand un aer de senzualitate sa-i cuprinda manifestarea.
In tot acest timp, cealalta mana a tanarului s-a oprit la talia fetei, strecurandu-se sub haina umeda.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:01 am

"Huh...?"
Continua să-şi ţină ochii închişi, nereacţionând însă, ceea ce o surprindea şi pe ea. Nu dorea să fie crezută o uşuratică, chiar şi cu senzaţiile pe care acesta le crea.
"Ah, tot corpul meu se comportă ciudat..."
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:06 am

Brunetul i-a eliberat buzele rozalii, continuand saruturile la obraz, coborand spre pielea gatului. Si-a ridicat mana pana la jumatatea spatelui, simtind umezeala. Corpul fetei era inca umed de la bataia cu apa.
Zambi in sinea sa, apropiindu-se de ureche. Se opri, soptind pe un ton calm un simplu: "Aishiteru".
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:10 am

-Eh...? Nu ştia cum să reacţioneze, nu mai fusese chiar pusă în asemenea situaţii, alarmându-se slab, realizând bătăile accelerate ale inimii sale. Întredeschise buzele, însă simţi cum cuvintele nu doresc să-şi facă simţită prezenţa, oftând la acest gând, sperând să nu fie înţeleasă greşit.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:16 am

Observand cum nu i se confera nici o reactie ca raspuns, baiatul a continuat sa priveasca zidul din fata sa, facandu-se liniste. A asteptat.
Si-a inchis ochii dupa cateva minute, intorcand privirea fetei in directia lui. I-a deschis, urmarind-o intr-un mod calm.
-A fost prea brusc, nu-i asa? sopti, realizand pe moment ca, da, el mereu era direct.
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:18 am

-Uhm, poţi spune şi aşa...şopti, respirând într-un mod mai greoi. Doar că...ehm, eu nu chiar am experienţă cu astfel de sentimente, de fapt, nu am deloc, continuă, preferând să spună adevărul decât să fie neînţeleasă.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 3:19 pm

-..Inteleg, murmura intr-un final, fixandu-si ochii catre perete.
Isi misca buzele intr-un mod de bosumflare, intorcandu-si atentia spre chipul ei.
-Deci, nu pot..sa continui?
Back to top Go down
Yume.
Admin
Yume.


Posts : 258
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 3:22 pm

-Eh? Să continui...? şopti, privindu-l atentă în ochi. Poate, continuă pe un ton extrem de încet, muşcându-şi la final buza de jos, nemaiînţelegându-se pe sine.
Back to top Go down
https://revived-photos.forumotion.com
Rei

Rei


Posts : 247
Join date : 2010-01-17

Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 3:33 pm

-"Poate"? repeta, un zambet infiripandu-se in coltul buzelor.
Back to top Go down
Sponsored content





Yume'z unusual place. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Yume'z unusual place.   Yume'z unusual place. - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Yume'z unusual place.
Back to top 
Page 8 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» 1st place..boring.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.Revived-Photos. :: House. :: Rooms~-
Jump to: